Home

Misha Klímová, profesionální učitelka jógy MishayogaVítám Vás!
MishaYoga je terapie pro ty, kteří chápou, že vše má svůj čas, že každý plod, stejně jako lidské tělo a mysl, potřebuje nějaký čas k tomu, aby uzrál. MishaYoga je pro ty, kteří chtějí chovat své tělo i sebe sama v lásce a chápou, že zahrádka, o kterou se člověk laskavě stará, je krásná a zdravá, plodí a kvete, přitahuje a obohacuje, nabízí útočiště a inspiruje okolí.

Odučila jsem téměř 2000 veřejných hodin jógy a vedla mnohé jógové workshopy. Jsem vděčná za každou hodinu, kterou jsem mohla prožít se svými žáky na hodinách jógy a s láskou na ně vzpomínám. Veřejné lekce jógy jsem však z osobních důvodů na jaře roku 2017 ukončila a nyní se józe věnuji pouze v soukromí.

Možná díky mé neochotě přijmout bezvýhradně vše tak, jak je mi to nabízeno, možná také díky mému silnému smyslu pro zodpovědnost, ale hlavně díky všem lidem, kteří léta pravidelně navštěvovali moje lekce jógy, jsem byla nucena opravdu zkoumat učení a účinky jógy, abych jim mohla být dobrým učitelem. Natočila jsem několik jógových videí, do kterých jsem vložila všechny své poznatky a vědomosti. Najdete je všechny na Youtube, ale také v mém studiu jógy online. Své virtuální jógové studio jsem naplnila 50 instruktážními videi pro uvolnění, které jsou vám k dispozici ZDARMA. Moje jóga není pro všechny, ale věřím, že ti, kteří na ni narazí z ní budou mít užitek.

Nechť je Vám tento virtuální prostor inspirací a přínosem.

 

Buďte v kontaktu s jógou

Budeme Vás informovat o všem podstatném. Vložte svůj e-mail a zůstaňte s námi v kontaktu.