Home

Misha Klímová, profesionální učitelka jógy MishayogaVítám Vás!
Kromě jiného jsem také učitelka jógy - v mém podání spíše intuitivní jógy s harmonizačními a terapeutickými účinky. V roce 2013 jsem začala tvořit své virtuální jógové studio, které bylo několik let za minimální cenu dostupné všem bez ohledu na to, kde bydlí, nebo jaká je jejejich pracovní doba. Vždy, když mám trochu inspirace a času, natočíme s mým laskavým mužem další video a obohatím jím svoji pomalu se rozrůstající virtuální jógovou knihovnu. Děláme to s láskou a nadšením na našich cestách po světě, anebo na naší zahrádce.

Odučila jsem téměř 2000 veřejných hodin jógy a vedla jógové workshopy. Natočila jsem mnoho jógových videí, vydala jsem několik jógových DVD a napsala jsem také pár knih.

Dnes již jógu veřejně neučím, ale všechna má jógová videa (včetně DVD) jsou k dispozici zdarma na mém Youtube kanálu Mishayoga.

Moje jóga není prokaždého. Můj přístup k józe je netradiční a moje jóga spíše intuitivní. Předávám dál to, co vyjde z mého nitra. Moje jóga je spíše pro ty, kteří chtějí a dovedou trávit čas ve společnosti svého vlastního těla, důveřovat mu a učit se od něj. MishaYoga je terapie pro ty, kteří chápou, že vše má svůj čas, že každý plod, stejně jako lidské tělo a mysl, potřebuje nějaký čas k tomu, aby uzrál. MishaYoga je pro ty, kteří chtějí chovat své tělo i sebe sama v lásce a chápou, že zahrádka, o kterou se člověk laskavě stará, je krásná a zdravá, plodí a kvete, přitahuje a obohacuje, nabízí útočiště a inspiruje okolí.

Józe jsem se začala věnovat ve svých dvaadvaceti letech a okamžitě se stala součástí mého světa. Možná díky mé neochotě přijmout bezvýhradně vše tak, jak mi to je nabízeno (v hlavě mi vždy rezonují údajná Buddhova slova: "Nevěř tradici jenom proto, že se udržuje mnoho let"), možná také díky svému silnému smyslu pro zodpovědnost, ale vím jistě, že hlavně díky lidem, kteří léta pravidelně navštěvovali mé hodiny jógy, jsem byla nucena opravdu zkoumat učení a účinky jógy, abych jim mohla být dobrým učitelem. Nedokázala jsem jim předávat něco, co bych neměla "na vlastní kůži" ověřené.

Nechť je Vám tento virtuální prostor, do kterého jste právě vstoupili inspirací a přínosem.

Čtěte můj příběh na Jógoviny.cz

Přečtěte si mé fotočlánky o józe, rady a tipy na Jógoviny.cz

Děláme to pro vás s láskou.

Buďte v kontaktu s jógou

Budeme Vás informovat o všem podstatném. Vložte svůj e-mail a zůstaňte s námi v kontaktu.